Pożegnanie bliskiej osoby nigdy nie jest łatwe. Silne emocje i przygnębienie to całkiem naturalne uczucia, które mogą towarzyszyć w tak trudnym momencie życia. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie w organizacji pogrzebów, przygotowaniu uroczystości i dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Wyróżnia nas rzetelność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Dokładamy starań, aby wywiązywać się ze wszystkich obowiązków w najlepszy możliwy sposób, pokazując w ten sposób należyty szacunek tym, których już z nami nie ma. Zakład pogrzebowy Ząbki jest tym, czego Państwo szukają w tych trudnych chwilach.

Usługi pogrzebowe Ząbki

Nikt nie jest przygotowany na utratę bliskiej osoby, dlatego nasz Dom Pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Pragniemy jak najbardziej odciążyć bliskich i rodzinę zmarłego – szczególnie w kwestii dopełniania formalności, dlatego zajmujemy się znalezieniem odpowiedniego miejsca na cmentarzu, zorganizowaniem kredytu w ramach zasiłku czy też wyrobieniem aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Zajmujemy się organizacją pogrzebów świeckich oraz religijnych – darzymy szacunkiem tradycje oraz zwyczaje innych związane z obrzędami żałobnymi. W zakres naszych usług wchodzi także transport zwłok na terenie całego kraju oraz zapewnienie przewozu gościom pogrzebowym. Dysponujemy nowoczesną i elegancką flotą, która spełnia rygorystyczne normy higieniczne i jakościowe. Posiadamy także nowoczesną chłodnię, która pozwala na przechowywanie ciała zmarłego w sposób godny i z należytym szacunkiem. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów funeralnych – w tym eleganckich trumien, urn oraz wieńców. W skład naszych usług wchodzi kremacja zwłok, która może odbyć się w obecności bliskich lub na osobności.

Nasze usługi związane z organizacją pogrzebów pełnimy sumiennie i rzetelnie – nie jest to dla nas tylko praca, ale przede wszystkim misja. Staramy się stosownym podejściem pełnym empatii ulżyć bliskim zmarłego w cierpieniach. Jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze. Szczerze zachęcamy do kontaktu, a odpowiemy na wszelkie pytania.