Zakład pogrzebowy Wola Grzybowska oferuje profesjonalne całodobowe usługi pogrzebowe. W tych trudnych chwilach staramy się zapewnić należyte wsparcie rodzinie i najbliższym zmarłego, biorąc na siebie wiele niezbędnych do wykonania zadań. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam sprostać wszelkim wyzwaniom oraz zrozumieć każdą potrzebę. Indywidualnym podejściem pragniemy pokazać należyty szacunek tym, których już z nami niema. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz robimy wszystko, aby sprostać ich wymaganiom oraz życzeniom.

Usługi pogrzebowe Wola Grzybowska

W chwilach żałoby przyjaciele i rodzina zmarłego pragną pogrążyć się w zadumie i skupić na godnym pożegnaniu bliskiej osoby. Ostatnią rzeczą, na którą chcą się wtedy zdobyć, jest odwiedzanie urzędów i załatwianie formalności. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszą kompleksową pomoc. Zajmujemy się wyrabianiem aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego, organizowaniem pożyczek w ramach zasiłku czy wybraniem stosownego miejsca pochówku. W zakres profesjonalnych usług pogrzebowych wchodzi też transport zwłok na terenie całego kraju oraz przewóz gości na miejsce pochówku. Dysponujemy nowoczesna i elegancką flotą, która spełnia rygorystyczne normy. Prowadzimy sprzedaż urn wykonanych z różnego materiału, pięknych wieńców pogrzebowych, eleganckich trumien oraz innych akcesoriów funeralnych. Posiadamy nowoczesną chłodnię, która spełnia wszystkie normy i pozwala na przechowywanie ciała z należytym szacunkiem. Zajmujemy się też należną kosmetyką w ramach usług prosektoryjnych. Nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi kremacji zwłok. Szanujemy budżet klientów, dlatego ofertę dostosowujemy do ich możliwości finansowych.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Przyświeca nam dewiza – godnie, rzetelnie i z szacunkiem. Dołożymy wszelkich starań, aby to ostatnio pożegnanie przebiegło według sugestii i życzeń bliskich osób. Naszym priorytetem jest zapewnienie w trudnych chwilach maksimum wsparcia i empatii.